Servis výpočetní techniky všech značek

Acer

V rámci služby servis Acer poskytujeme záruční i pozáruční servis všech zařízení této značky. Expresní servis Acer snadno a kvalitně, to jsou přednosti, kterých můžete využít.

Asus

V rámci služby servis Asus poskytujeme záruční i pozáruční opravy všech zařízení této značky. Kvalitní a rychlý servis Asus, to je výhoda, které můžete využít.

Benq

Záruční i pozáruční servis monitorů a technologií Benq. Rychle, kvalitně a bez komplikací, to je servis Benq od naší společnosti.

Brother

V rámci služby servis Brother poskytujeme pozáruční i záruční opravy zařízení této značky, a to ať už se jedná o klasické tiskárny, multifunkční tiskárny, mobilní tiskárny nebo scanery.

Canon

Servis Canon, to je kvalitní, rychlý a profesionální záruční i pozáruční servis. V rámci servisu Canon poskytujeme opravy tiskáren a skenerů.

Servis Dell

Servis zařízení Dell poskytujeme pro celé spektrum produktů této značky. V rámci služby servis Dell řešíme jak záruční , tak i pozáruční opravy.

Eizo

Servis monitorů a technologií Eizo poskytujeme v celém rozsahu sortimentu této značky. Záruční i pozáruční servis Eizo řešíme pro všechny produktové řady.

Epson

V rozsahu služby servis Epson realizujeme pro zákazníky záruční i pozáruční servis celé produktové řady této značky.

Servis Fujitsu Siemens

V rámci služby servis Fujitsu Siemens poskytujeme záruční i pozáruční servis všech zařízení této značky a to ať už se jedná o počítače, notebooky, monitory nebo profesionální uložiště dat.

HP

Poskytujeme komplexní záruční i pozáruční servis výroobků společnosti HP (Hewlett Packard). Servis HP, to je kvalitní a rychlý servis bez kompromisů.

IBM

Poskytujeme záruční i pozáruční servis IBM. V rámci zařízení IBM realizujeme opravy všech zařízení této značky.

Apple

Servis Apple zajišťujeme pro většinu zařízení společnosti Apple. V rámci služby realizujeme záruční i pozáruční servis. Opravy zařízení Apple poskytujeme v jeho komplexní šíři, tedy i pro individálně dovezená zařízení ze zahraničí.

Konica Minolta

Konica Minolta světoznámý výrobce tiskových technologií. Poskytujeme kvalitní záruční i pozáruční servis Konica Minolta všech tiskáren této značky.

Lenovo

Kvalitní záruční i pozáruční servis Lenovo poskytujeme pro celé modelové spektrum této značky. V rámci Lenovo realizujeme servis pro notebooky, ultrabooky, tablety, servery a ostatní produkty. Lenovo, to je největší výrobce počítačů na světě.

Lexmark

V rámci služby servis Lexmark poskytujeme záruční i pozáruční servis všech typoů a modifikací tiskáren Lexmark.

LG

Servis LG, to je předevší kvalitní a rychlý záruční i pozáruční servis monitorů značky LG. 

Lynx

V rámci služby servis Lynx poskytujeme zákazníkům záruční i pozáruční servis prakticky všech zařízení této značky.

OKI

V rámci služby servis OKI poskytujeme pozáruční i záruční servis všech tiskáren OKI.

Panasonic

V rámci služby servis Panasonic poskytujeme zákazníkům záruční i pozáruční servis všech počítačových systémů Panasonic.

Prestigio

V rámci služby servis Prestigio poskytujeme ucelený záruční i pozáruční servis zařízení této značky.

Samsung

Záruční i pozáruční servis Samsung, to je kvalitní a rychlý servis pro jednoho z nějvětších výrobců počítačů a elektroniky.

Sony

Servis Sony, to je komplexní, rychlý a kvalitní záruční a pozáruční servis výrobků této světoznámé značky. 

Toshiba

V rámci služby servis Toshiba poskytujeme expresní a současně vysoce kvalitní záruční i pozáruční servis této značky.

Triline

Počítače značky Triline, to jsou počítače na míru. V rámci služby servis Triline poskytujeme záruční i pozáruční servis všech zařízení této značky.

Xerox

V rámci služby servis Xerox poskytujeme komplexní záruční i pozáruční servis prakticky všech zařízení této značky. Servis Xerox, to je kvalita, rychlost a efektivita.

Máte dotaz ohledně této služby? Zkuste nejčastější dotazy, případně nám zašlete dotaz.

Zasílání novinek a slev