Servis mobilních telefonů

Servis mobilních telefonů

Rychlý záruční i pozáruční servis mobilních telefonů všech typů. Zajišťujeme nejen opravy mobilních telefonů Samsung, Nokia, iPhone, LG, HTC, Sony a dalších, ale také opravy méně známých značek mobilních telefonů, které jsou běžně k dostání na našem trhu. Servis mobilních telefonů poskytujeme i pro mobilní telefony dovezené ze zahraničí.

Servis počítačů

Servis PC

Provádíme záruční i pozáruční servis PC všech typů. Servis PC poskytujeme nejen pro počítače Fujitsu Siemens, HP (Hewlett Packard), Dell, Acer, Asus, Toshiba, IBM, Lenovo, Lynx, Triline, Prestigio, ale také pro ostatní počítače všech typů a značek. Pro servis počítačů poskytujeme svoz ZDARMA z celé České republiky. Naše servisní středisko je k dispozici 24 hodin denně a 7 dní v týdnu.

servis notebooků

Servis a opravy notebooků

Expresní záruční i pozáruční servis notebooků všech typů. Zajišťujeme nejen opravy notebooků Acer, Asus, Toshiba, HP, HP Compaq, Sony, Fujistsu Siemens, Lenovo, IBM, Dell, Samsung, Panasonic, Prestigio, ale také servis jakýchkoliv neznačkových nebo méně známých značek notebooků. Servis notebooků poskytujeme i pro notebooky dovezené ze zahraničí.

Servis monitorů

Servis monitorů

Záruční i pozáruční servis monitorů všech typů a značek. Opravy monitorů (LCD, TFT, CRT) poskytuje nejen pro monitory Fujitsu Siemens, HP, Acer, Asus, Samsung, Dell, Philips, Benq, Lenovo, LG, Panasonic, Eizo, ale také pro monitory méně známých značek a typů. Pro servis monitorů je možné využít námi nabízený svoz ZDARMA z celé České republiky.

Servis tiskáren

Servis tiskáren

Kvalitní záruční i pozáruční servis tiskáren (opravy tiskáren) všech typů. POČÍTAČOVÁ POHOTOVOST poskytuje servis tiskáren (laserové, inkoustové, jehličkové) předních výrobců Epson, HP, OKI, Canon, Brother, Samsung, Dell, Lexmark, Konica Minolta, Xerox, Panasonic, ale také opravy tiskáren méně známých značek.

Servis tabletů

Servis tabletů

Rychlý záruční i pozáruční servis tabletů všech typů. Zajišťujeme nejen opravy tabletů Asus, Dell, HP (Hewlet Packard), Lenovo, Sony, Samsung, Toshiba, iPad, Prestigio, Acer, ale také opravy jakýchkoliv neznačkových nebo méně známých značek tabletů, které jsou běžně k dostání na našem trhu. Servis tabletů poskytujeme i pro tablety dovezené ze zahraničí.

Servis Mac

Servis Mac

Poskytujeme kvalitní a rychlý záruční i pozáruční servis Mac (MacBook a iMac), včetně všech jejich variant a modifikací. Servis Mac poskytujeme v jeho komplexní šíři, tedy i pro zařízení dovezená ze zahraničí. 

Odvirování počítače

Odvirování počítače

Navštívili jste nevhodné webové stránky, otevřeli jste zavirovaný mail nebo jste spustili zavirovaný program? S velkou pravděpodobností se vám do počítače dostal škodlivý software, který dříve nebo později začne konat zničující dílo. Naše služba odvirování počítačů vám kompletně vyčístí počítač od všeho, co negativně ovlivňuje jeho chod nebo vytváří rizika při jeho užívání.

Záchrana dat

Záchrana dat

S jistotou se dá říci, že dříve nebo později, každy datový nosič vypoví svou funkci. Je pouze otázkou času, kdy se tak stane. Jak jsou vaše data důležitá si obvykle uvědomíte právě v tento okamžik. Pokud nechcete data obětovat, zbývá jediná možnost; záchrana dat resp. obnova dat (datarecovery).

Správa sítí

Správa sítí

Počítačová síť je v současnosti nedílnou součástí prakticky každé firmy. Bezproblémové fungování podnikové sítě je pak nezbytným předpokladem pro její stabilní a nerušený chod. Žádná firma nebo podnik nemůže dlouhodobě fungovat bez kvalitního zabezpečení a správy počítačové sítě.

Půjčovna výpočetní techniky

Půjčovna výpočetní techniky je zde pro všechny zákazníky, kteří potřebují půjčit výpočetní techniku na konferenci, individuální technické zabezpečení nebo jakoukoliv jinou akci. Výpočetní techniku půjčujeme jak firmám, tak i jednotlivcům z řad běžných občanů.

Záruční servis

Záruční servis

Záruční servis je určen zákazníkům, kteří nechtějí čekat a potřebují mít opravu poškozeného zařízení vyřešenu rychle a 100% kvalitě. Záruční servis poskytujeme pro výpočetní techniku značek Acer, Asus, Sony, Dell, Toshiba, Lenovo, Fujitsu Siemens, HP, HP Compaq, IBM, Samsung, Epson, Canon, Lexmark, Brother, Xerox, OKIBenq, LG, Philips.

Webhosting

Webhosting

Poskytování webohostingu patří dlouhodobě mezi naše standardní služby. U zákazníků je služba extrémně oblíbená především pro svůj vysoký výkon, funkce bez kompromisů a jednoduchou cenovou politiku. Bez kvalitního hostingu navíc není možné seriozně řešit optimalizaci webových prezentací.

Servis online

Servis online

Servis OnLine je služba určená všem těm, kdo potřebují rychlé a opertaivní odstranění problémů. Princip služby je založena na tom, že se náš servisní technik prostřednictvím internetu připojí na váš PC nebo notebook a provede opravu zařízení. Celý proces je pochopitelně řádně zabezepečen proti zneužití a není potřeba se jej obávat.

Podkategorie

Máte dotaz ohledně této služby? Zkuste nejčastější dotazy, případně nám zašlete dotaz.

Zasílání novinek a slev