Kariéra

Vaše nová pracovní příležitost...

K tomu, abych poskytovali služby na té nejvyšší úrovni, potřebujeme tým motivovaných zaměstnanců. Nabízíme Vám exkluzivní příležitost pokračovat v profesním růstu s naším týmem v moderním a dynamickém prostředí, ať již jste zkušený profesionál nebo čerstvý absolvent.

  • tým profesionálů
  • špičkové technologie
  • kariérový a osobní růst
  • vzdělávací systém
  • motivující finanční ohodnocení
  • příjemné pracovní prostředí

Aktuální nabídka volných míst:

Nové projekty a nový zákazníci poskytují možnost prosadit se v oblasti internetového marketingu. Stálý nárůst poskytuje stále nové možnosti.

Do oddělení tvorby a propagace webových stránek hledáme šikovného nového kolegu, pro kterého nejsou webové stránky pouze prací, a s kterým se budeme dále rozrůstat.

Nové projekty a nový zákazníci poskytují možnost prosadit se v oblasti internetové grafiky. Stálý nárůst poskytuje stále nové možnosti.

Každý den je plný nových obchodních možností a k tomu potřebujeme kvalitní tým obchodních zástupců, aby přiváděli nové zákazníky.

Hledáme nové zaměstnance do našeho stálého týmu zkušených servisních techniků, kteří se nebojí nových technologií a nových možností.

Základní pracovní náplní je příjem a výdej servisních zakázek a komunikace se zákazníky. Podmínkou je přijatelná znalost AJ na běžné komunikační úrovni (není potřeba se podceňovat). Znalost oboru není podmínkou. Vaše CV očekáváme na Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Zasílání novinek a slev