O společnosti

POČÍTAČOVÁ POHOTOVOST s.r.o. byla založena v roce 1996, aby vyplnila vakuum na poli komplexní a profesionální údržby počítačových systémů a technologií. Od samého počátku jsme chtěli zahrnout pod svou působnost co možná nejširší portfolio poskytovaných služeb, což se nám s pomocí vás našich klientů podařilo.

V současnosti společnost poskytuje nejen okamžitý 24 hodinový servis veškeré výpočetní techniky se zaměřením na komplikace vzniklé poruchou hardware nebo software, ale skutečně ucelený souhrn služeb, mezi které patří dálková či lokální správa počítačových sítí, návrhy a realizace počítačových sítí, záchrana a obnova dat z poškozených datových medií, telefonické poradenství, prodej výpočetní techniky, tvorba zakázkového software, tvorba webových stránek a jejich propagace (internetový marketing), webhosting a mnohé další služby.

Co opravujeme..?

Další služby

Proč servis od nás?

  • 28 let zkušeností v oblasti servisu výpočetní techniky
  • přímočarý postoj a operativní záruční i pozáruční servis po celém území České republiky
  • svoz poškozených zařízení po celé České republice ZDARMA
  • rychlá a jednoduchá komunikace se zákazníkem
  • krátké servisní a dodací lhůty
  • servis výpočetní techniky 24 hodin denně / 7 dní v týdnu

Veškeré servisní služby (záruční servis i pozáruční servis výpočetní techniky) a to ať už se jedná o hardwarový nebo softwarový problém na počítači, notebooku, tabletu, tiskárně, monitoru nebo počítačovém příslušentsví se snažíme řešit rychle a operativně, tedy přesně tak, jak si doba i zákazník žádá. Spolehlivé a profesionální služby poskytujeme jak firmám, tak i zákazníkům z řad „běžných" občanů.

Společnost POČÍTAČOVÁ POHOTOVOST s.r.o. poskytuje ucelený záruční a pozáruční servis výpočetní techniky 24 hodin denně / 7dní v týdnu !

Zasílání novinek a slev